8 туристическая МотоВстреча Друзей на Водопадах

Опубликовано admin - 21 декабря 2015
Дата начала
10 июля 2015
Дата окончания
12 июля 2015
Категория
Масштаб
Городское
Организация
Mото клуб «ПРОМЕТЕЙ» / «Prometeus» MSC Днепродзержинск
Город (ближайший крупный)
Страна
Адрес
Апостоловский район, Токовський каскадний водоспад
Координаты GPS
47.684979, 33.942343
Email
moldovadnepr@rambler.ru
Телефон
0677620935
Ответственный
Moldova (Владимир)
Дополнительная информация

8 туристична МотоЗустріч Друзів на Водоспадах,
Токовський каскадний водоспад,
Дніпропетровська область

ВНИМАНИЕ! В СВЯЗИ С ПОГОДНЫМИ УСЛОВИЯМИ (ПОСТОЯННЫМИ ДОЖДЯМИ В ДНИ ПРОВЕДЕНИЯ ФЕСТИВАЛЯ И СНИЖЕНИЯ ТЕМПЕРАТУРЫ ДНЕМ ДО 17-19С) ПРОВЕДЕНИЕ ВСТРЕЧИ ПЕРЕНОСИТСЯ с 26-28 июня на 10-12 июля 2015! Просьба кто прочитал это обьявление передать всем кто собирался приехать.

Запрошуєио вас на 8 туристичну подорож на водоспади, яка відбудеться традиційно під час святкування Дня Конституції, 26-28 червня 2015 року. Щороку ми збираємося на Токовському каскадному водоспаді з 2008, який ще має народну назву «Червоні камні». Він розташований на межі теріторій Нікопольського та Апостольського районів, Дніпропетровської області, є пам’ятником природи обласного значення. Водоспад бере свій початок від правого притоку реки Базавлук-Кам’янка, з’явився ще в мезозойську еру і є свідком становлення цивілізації. Зустріч є некомерційним проектом, має статус простого, не мажорного, душевного відпочинку, спілкування з мотонародом на лоні природи біля водоспаду, на яку збираються друзі мотоклубу "Прометей" MSC Дніпродзержинськ з усіх областей України та інших країн. Туристичним спорядженням, харчами та напоями учасники забезпечують себе особисто, додатково будуть працювати точки харчування. Зустріч проводитися у форматі чистого туризму. З метою збереження природного довкілля, по приїзду проводимо акцію щодо збирання сміття на водоспаді, це буде наш особистий внесок щодо збереження довкілля.

Зустріч проводимо за темою: «Мото Родина», учасники зустрічі повинні прибути у українських національних костюмах (вишиванках, тощо)! Традиційно проводимо відкриття біля водоспаду, де усі участники збираються у національних костюмах для початку свята, проводимо загальне відкриття та фотографування! Також на зустріч запрошуємо друзів з інших країн! Разом в’яжемо кольорові стрічки та загадуємо бажання на символічне дерево Миру, для цього під час реєстрації кожному учаснику буде надана стрічка. Як завжди реєстрація символічна. Для пам’яті учасникам будуть надані наклейки зустрічі, бейджі та знаки класності, яких вони ще не мають. 

Події: 
26 червня (п’ятниця):
За можливістю прибуття після обіду до водоспаду. Облаштування туристичного табору. Проводимо акцію по збору сміття біля водоспаду. Відпочиваємо. Приймаємо водні ванни, купання та гідромасаж. Ловимо рибу, розважаємося. У вечері сходимося на загальне вогнище. Поєднуємося с природою. Засипаємо під шум течії водоспаду.

27 червня (субота):
Продовження заїзду учасників, реєстрації та облаштування туристичного табору.
15.00 – Відкриття зустрічі. Нагородження в номінаціях: дальнобій, наймолодший участник та ветеран. Загальне фото учасників на пам'ять. В’яжемо кольорові стрічки та загадуємо бажання на символічне дерево Миру. Святковий концерт (народні пісні та інше). Козацькі розваги (показовий виступ місцевих козаків). Козацький куліш (усі зібрані кошти підуть на реабілітацію учасників АТО).
Спортивно-розважальна програма:
- проводимо конкурс на кращий національний костюм! 
- козацькі розваги (ігри) 
- естонський драг (повільна їзда)
- біг у мішках
- міс Водоспад 
- з метання мотопокришки 
- з перетягування канату
- самий гучний вихлоп
- інші
Нагородження переможців! 

А на далі продовження відпочинку, спілкування друзів, купання, гідромасаж, фотографування на водоспаді, за бажанням екскурсія до кар'єру, та Токовського музею, у вечері потанцюємо! 

28 червня (неділя): День Конституції
Ранкове купання та гідромасаж. Згортання табору. Прибирання за собою сміття. Від’їзд учасників зустрічі (за бажанням у любий час).

Зустріч друзів буде проходити за підтримкою Токовською сільської адміністраціі, відділу культури м.Апостолове, за участю Дому культури м. Апостолове

група в контакті  vk.com/club30167120

реєстрація:
чоловіки - ___ грн.
жінки - ___ грн.

До реєстрації входить: (наклейка + бейдж + черговий значек класності + участь у конкурсах та змаганнях + музика + лотерея + інше)

Прохання до участників: місце проведення не буде загорожено від заїзду, ніякої охорони і шламбаумів, участники по прибуттю самостійно знаходять місце реєстрації та реєструються.

Місце на карті:https://maps.google.com.ua/maps?client=opera&oe=utf-8&channel=suggest&g… 8&fb=1&gl=ua&cid=980821275800236645&q=Место+на+карте+Токовский+водопад&sa=X&ei=7U4SVe3lO4jfOPvGgZAL&ved=0CDEQtgMwBw&output=classic&dg=brw

Фильм о прошедших встречах на водопаде: www.youtube.com/watch?v=CvC5uE2LTE8

Точні координати водоспаду: Широта: 47.684979 Долгота:33.942343

Примечание:
Для тех кому сложно самому определить место проведения. Смотрим по карте Днепропетровской области маршрут, заезд на водопад со стороны дороги Кривой Рог - Днепропетровск:

Софиевка - Петрово - Желтое - Нововасильевка - Жовтневое - Авдотьевка - Марьевка - Новоалексеевка - Каменка - Червоный запорожец. Проехав Червоный запорожец - будет бирка мероприятия, там сразу надо поворачиваем на лево по полевой дороге)
Точка поиска: Украина, Днепропетровская область, Апостоловский район, Токовский водопад
Довідки: 0677620935, 0959356188

Примечание:
1. Для тех кто опаздывает или добирается до места проведения сам. Смотрим по карте Днепропетровской области маршрут, заезд на водопад со стороны дороги Кривой Рог - Днепропетровск:
Софиевка - Петрово - Желтое - Нововасильевка - Жовтневое - Авдотьевка - Марьевка - Новоалексеевка - Каменка - Червоный запорожец. Проехав Червоный запорожец - на дороге будет бирка мероприятия, поворачиваем и по полевой дороге) 

В связи с тем, что водопад является природной зоной необходимо придерживаться некоторых правил поведения туриста на водопаде: 
- если вы собераетесь разводить огонь, подготовте место, необходимо исключить возможность возгорания окружающей территории, будте осторожны и внимательны с открытым огнем, не оставляй костер без присмотра, уходя, тщательно потушите костер.
- после отдыха на природе убирите за собой мусор в целофановые пакеты, по возможности выбросте их в ближайшие мусорные бака 
- умывайся и мой посуду только на суше, избегай загрязнения водоемов моющими средствами. Пользуйся мылом и другими моющими средствами не в водоеме, а на берегу, и потом вылей грязную воду так, чтобы она впиталась в почву. Умывайся таким же способом. Подумай, нужно ли вообще в данный момент пользоваться моющими средствами? Обычно хватит одной воды.
- при употреблении спиртных напитков стоит себя ограничить при купании в водопаде (прыгать со скал вниз, плавать по течению вниз...) что может вызвать травмы или вред здоровью.