Мотофестиваль Загул 2015

Опубликовано admin - 3 января 2016
Дата начала
15 мая 2015
Дата окончания
17 мая 2015
Категория
Масштаб
Региональное
Организация
Мотофестиваль ЗАГУЛ
Город (ближайший крупный)
Страна
Email
dastor@mail.ru
Телефон
0679546331
Ответственный
Марценюк Ігор
Дополнительная информация

Вшосте поспіль Вінниччина вітає Вас на своїх просторах! Запрошуємо всіх мотозалежних на наш мотофестиваль Загул 2015! Все як завжди буде на вищому рівні! На Вас чекає незабутнє свято, гарний настрій, душевна компанія в колі старих та нових друзів! Як завжди насичена програма та смачна дешева кухня. Слідкуйте за новинами!
Для всіх прихильників ЗАГУЛу ми вирішили зробити цього разу черговий сюрприз! Тематикою зльоту цього року буде "байкери в колгоспі", тому всі артисти, організатори та декорації будуть відповідати цьому стилю! Так що хто приїде на тракторі, той отримає цінний подарунок, кращий костюм колгоспника також без уваги не залишимо. Як зазвичай буде лоторея серед мотоциклістів, призи за найвіддаленіші міста, а також приз першому приїхавшому на наш фестиваль. Ну і традиційно кожній дівчині за кермом - повна реєстрація безкоштовно! Зустрічаємося на нашому постійному місці - за ресторанним комплексом Гостевія в лісі у піонерському таборі.
Ціна повної реєстрації 200 грн, пасажирам 100грн, ну і традиційно дівчатам за кермом мотоцикла - безкоштовно! Першим 100 приїхавшим - шеврон у подарунок!!!

Також для охочих поселитися з комфортом є можливість замовити номера в готелях!
Готельний комплекс Гостевія +38 (096) 507 10 22 +38 (0432) 58 19 70
Слов'янський двір +38(096) 462 55 02
Дубовий гай +38 (0432) 58-19-41

Ви можете попередньо замовити койко-місце також і у корпусі ЗАГУЛьного табору, ціна 100грн на весь час перебування у таборі. Телефон для бронювань 067 696 37 61.
Є можливість оренди палатки на місці. На зльоті буде прсутня технічна підтримка - мотосервіс "Блюзмобіль".

Кухня буде різноманітною, від доступний домашніх страв до вишуканих витворів кулінарного мистецтва.

Отож придставляємо до Вашої уваги попередню програму зльоту!

Четвер, 14 травня:
Приймаємо гостей з самого ранку. Першому приїхавшому звичайно вручається подарунок
Для всіх приїхавших у четвер ми накриваємо стіл! Іжа БЕСКОШТОВНО!!!
Також будуть: масажист, який розімне Ваші кісточки з дороги ;
Як символ сільського життя - будуть коні! Можна буде покатарився верхи, або просто по лісу, в бричці на сіні; Коваль, який за 25 грвень у Вас на очах викує Вам пам'ятну монету; Буде можливість відвідати справжнього монастирського вина; Акустичний концерт фіналіста шоу "Х-фактор" соліста гурту "Подих світла", а також приємне спілкування біля багаття у колі друзів!

П'ятниця, 15 травня:
Продовжуємо зустрічати гостей!
Всі розваги що перераховано вище, а також: стрільби з рогаток !
Традиційна поїздка на світло-музичний фонтан "Рошен", а також запальна концертна шоу-програма!!!

Субота, 16 травня:
Зранку освячення батюшкою байкерів та їх залізних коней. Шикування колони та виїзд у місто. Там на Вас чекає цікава програма на центральному міському стадіоні (яка саме поточнимо пізніше), з 15-ї години виступ чемпіонів України зі стантрайдингу.
По приїзду до табору на Вас чекає академія активного відпочинку! Надувні гладіатори, бої сумо, пивні скачки, стовб з подарунками і безліч інших цікавостей!!! о 18-тій виступ запаморочливого фізік-шоу
"Сумашедшая лаборатория"! з 18-ї концертна програма, яка за північ переростає у запальну дискотеку до останнього тусняка)))

Неділя, 17 травня:
Прокидаємось, за чашкою кави ділимось враженнями, згадуючи чудовий уікенд

На протязі всіх цих днів працюватиме кухня, будуть як смачні недорогі сільські страви, так і витвори кулінарного мистецтва! Меню буде незабаром!

Телефони організаторів:
Марценюк Ігор 067954 63 31
Добровольський Олександр 063803 81 97
Марківський Віталій 098788 38 83