Гадяч Motofest 2016

Опубликовано admin - 26 мая 2016
Дата начала
29 июля 2016
Дата окончания
31 июля 2016
Масштаб
Городское
Организация
Гадяч Motofest 2016
Город (ближайший крупный)
Область, регион
Страна
Телефон
0669384450 Gunya (Володимир)
Ответственный
Гадяч Мото-Рух
Дополнительная информация

Запрошуємо 29-31 липня байкерів та їхніх друзів на щорічний MOTOFEST в м.Гадяч, Полтавської обл. Формат незмінний – пляжний WEEKEND на сонячному березі р. Псел. Місто дислокації – БАБАЙКА (територія між двома мостами). Хто був той знає де це, а хто не був ось вам підказка – 50.364157, 34.007554 (думаємо, розберетеся, як цим скористатися).
На території будуть розміщені:
- INFO біля реєстрації;
- стоянка для мотоциклів;
- домашня кухня по помірним цінам;
- чайна лавка і «ПИВО»
- лавка байкерського одягу (м.Дніпропетровськ);
- школа барменів (м.Суми) =));
- наметове містечко.
З собою беремо палатки. А той, хто боїться спати на свіжому повітрі під зоряним небом може замовити номер у готелі «VIANOR» (0994445555), який розміщений на пагорбі недалеко від місця дислокації

РЕЄСТРАЦІЯ на вїзді. Повний пакет - 200 грн, туди входить: значок, наклейка, наручний контрольний браслет з лотерейним номером, талон на одноразове харчування. Реєстрація без значка – 199 грн (все включено, що і в повний пакет, мінус сам значок). Не залежно від того чи ти другий номер (нажопник), чи пішохід ти повинен викласти 80 грн. Традиційно дівчатам на мото чи без – вхід безкоштовно. Красуням чарівної статі на мото реєстраційний пакет – безкоштовно (!).

В ПРОГРАМІ

29 липня, день перший

З нетерпінням чекаємо на вас, зустрічаємо, реєструємо. А доки ви їдеде ми в цей час жаримо на кострі халявного кабанчика. От він час для відпочинку – теплий річковий пісок та ще одна зустріч зі старими та новими друзями. Ввечері вас чекатиме виступ місцевих гуртів та гостей із м.Прилуки гурту «Не ждали». Зустрічаємо світанок акустичною гітарою біля кострового.

30 липня, день другий

Ранок наступного дня почнеться:
- ранкова гімнастика;
- кава-соки.
Всі прийшли до тями і розпочинаємо.
11.00 – Шикування в колону.
11.30 – Виїзд колони. Пробіг по вулицям міста з подальшим маршрутом до церкви у с. Соснівка. Рух у колоні 40 км/год. Загальний пробіг – 40 км.
12.00 – Освячення мото та їх вершників.
13.00 – Приїзд на місто дислокації.
13.00-14.30 – Вільний час для сонячних ванн.
14.30 – Конкурси на мотоциклах та без них.
17.00 – Початок розколихування сцени та присутніх глядачів. Для вас виступатимуть: Олег Універсал (м.Київ), Сюзанна Елпі (м.Київ), «Добрые Люди» (м.Суми), «Крылья» (м.Миколаїв). Ведуча програми Сюзанна Елпі (м.Київ). Під час концерту буде розіграш лотереї, різноманітні конкурси, фаєр-шоу та metal bellydance від Діани (м.Суми). Ближче до півночі ми готуємо для вас сюрприз. Як бачете буде весело. На вас чекатиме байк-гульбас до самого ранку.

31 липня, день третій

Ранковий підйом, теплі обійми друзів на прощання. Роз’їзд по рідним хатам.

Слідкуйте за оновленням інформації. Ближче до дати можуть бути доповнення або зміни.