Міжнародний мотофестиваль «Тарасова гора» 2019

Опубликовано Сальвадор - 25 января 2019
Дата начала
30 мая 2019
Дата окончания
2 июня 2019
Масштаб
Международное
Организация
TG Family
Город (ближайший крупный)
Область, регион
Страна
Адрес
Черкаська область, с. Свидівок вул. Жирного, 48
Дополнительно
Санаторій «Світанок»
Email
taraskareg@ukr.net
Телефон
067 553 40 53
Ответственный
Арушанов Ашот Анатолійович
Дополнительная информация

Міжнародний  Мотофестиваль  «Тарасова Гора»

За 17 років існування мотофестиваль «Тарасова Гора» став одним із самих очікуваних і масштабних подій України для мотоциклістів. Своїм успіхом мотофестиваль завдячує своєму незмінному формату: «ТарасоваГора» - це місце  зустрічі друзів».

В кінці травня, на початку чевня 2019 року, традиційно в Черкаській області пройде наймасштабніший мотофестиваль України «Тарасова Гора». За 17 років існування фестиваль став одним із самих очікуваних подій мотосезону для мотоциклістів України та поза її межами.

Мотофестиваль «Тарасова Гора» почав свою історію 2002 року з ідеї зустрічі мотодрузів. Якщо на початку зібралося трохи менше 100 участників, то в 2018 їх кількість перевищила 9 тис. В 2003 році фестиваль став міжнародним і географія учасників, і чисельність почала збільшуватись. До нас приїжджають з Литви, Латвії, Естонії, Білорусі, Молдови, Росії, Вірменії, Угорщини, Польщі, Німеччини, Італії, Норвегії, США та навіть Індії.

Душею мотофестивалю «Тарасова Гора» є рекордний для України організований мотопробіг в 140 км, в якому приймають участь більше 2 тис. учасників. Мотоколона слідує за звичним маршрутом – від територіі мотофесту й до Тарасової гори, могили великого поета в Каневі. Учасники вшановують пам'ять Тараса Григоровича Шевченка покладанням квітів та загальною фотографією біля його пам`ятника. Це не всі традиції «ТГ»: вже багато років на фестивалі освідчуються в коханні та святкують мотовесілля.

Регламент фестивалю з 2008 року включає в себе спортивну програму на чолі з ведучим Василем Вірастюком– Найсильнішою Людиною Планети, а також десятки різноманітних мастер класів і ранкову йогу. Ведучий головної сцени «ТГ» - незмінний Генадій Попенко. Доповнюють цілісність програми  мото-СТО, тату-салон, барбер-шопи, кінотеатр, пляж, спортивно-розважальний майданчик для дітей, і велика зона для фуд-корту, де представлена ретельно підібрана різноманітна кухня на всі смаки. Тобто, це означає, що «Тарасова Гора» має формат не типового мотофестивалю, а несе в собі широкий формат відпочинку для сім’ї та друзів.

Мотофестиваль «Тарасова Гора» перший започаткував тренд шанування культури крізь призму творів видатного поета та художника Тараса Григоровича Шевченка тим самим зробив неабиякий внесок у сприйняття української культури в світі і з кожним роком впевнено додає до програми мистецькі заходи, флеш-моби та цікаві перформанси, які вражають креативністю і мають довгострокову перспективу, а також  сприяє  розвитку української мотокультури й музики в цілому.

Фестиваль з самого  початку свого  існування взяв шефство над канівською школою-інтернат і постійно допомагає їй та іншим дитячим закладам як від свого імені, так і з допомогою залучення спонсорів. Але це не єдиний соціальний напрямок, який підтримує ТG-family, ми готові до співпраці в різних благодійних проектах.

Під егідою TG-family проходять:

  • «УМКо» (Украінська Мотоциклетна Конференція)
  • «100 днів до Тарасової Гори» (додатково 3 роки проводили
  • «80 днів до ТГ» на Шрі-Ланці)
  • «Тарасова Гора»
  • «Оксамитовий Мотосезон»
  • «Новорічний мотопробіг Санта-Клаусів»

Долучайтесь до мотодвижу та плануйте зустріч літа з нами на мотофестивалі «Тарасова Гора».

Ми в соц. мережах:

https://www.facebook.com/moto.tarasova.gora/notifications/

https://www.instagram.com/tarasovagora/?hl=ru

Наш сайт: http://tarasovagora.ua

Обсуждение