Міжнародний Мото-Рок-Фест «СИЛА НАЦІЇ» 2018

Опубликовано Valeron_Lisun - 5 февраля 2018
Дата начала
27 июля 2018
Дата окончания
29 июля 2018
Масштаб
Международное
Организация
Валерий Лисун
Город (ближайший крупный)
Область, регион
Страна
Координаты GPS
48.790366, 31.658976
Телефон
+380934017172
Ответственный
Лісун Валерій Васильович
Дополнительная информация

Міжнародний Мото-Рок-Фест «СИЛА НАЦІЇ» вже давно став традиційним та проводится не перший рік в м.Новомиргород (Кіровоградська обл).

Подія завжди проходить в кінці липня. У 2018 році вхід та в'їзд на фестиваль незмінно БЕЗКОШТОВНИЙ !!! Фест відбудеться 27 липня та триватиме аж три дні, до 29 липня включно.
Мото-Рок-Фест в місті НОВОМИРГОРОД вже давно збирає мотолюбителів, які люблять рок музику, гучне ревіння моторів на залізних конях, та тих, хто звик відпочивати на природі, хто любить їздити з відчуттям вітру в обличчя та свободу. Черговиий щорічний мото-рок-фест «СИЛА НАЦІІ» буде проходити на території 9-ти гектарів лісу в м.Новомиргород, поруч ставок де є можливість для рибальства, а також пляж для купання та відпочинку, наметове містечко.

В цьому році на відвідувачів чекають квести та поїздки в місто, спортивні змагання, мотоконкурси.

Байкери з різних міст та країн зможуть добре провести час, а також показати усім місцевим жителям життя на байках. На всіх чекає виїзна кухня, смачна їжа, приготування на вогні, а також в меню традиційно українське сало, огірки, борщ, козацька каша, юшка, шашлики та інші смаколики.

Для всіх буде лунати рок музика, від різних колективів на головній сцені, після чого на всіх охочих чекатиме дискотека до ранку ! Мото-Рок-Фест «СИЛА НАЦІІ» чекає на вас! Організовує захід мер міста Забажан Ігор Валерійович та ведучий заходу – VALERON LI$UN. Разом Ми – «СИЛА НАЦІІ».

Фото з фестивалю: https://www.facebook.com/valeron.lisun/media_set?set=a.194845967765319…

Відео на ютуб: https://www.youtube.com/watch?v=nC7MAaB8qX8&app=desktop