Мото-пікнік 2016 «Ретродром»

Опубликовано admin - 23 июня 2016
Дата начала
24 июня 2016
Дата окончания
26 июня 2016
Категория
Масштаб
Городское
Организация
Banderas MC
Город (ближайший крупный)
Область, регион
Страна
Адрес
c.Біла Чернівецької області Кіцманського району
Email
dribas1@mail.ru
Телефон
0501421064
Ответственный
Banderas MC
Дополнительная информация

24-26 червня 2016 року за організації MC «Banderas» MC в с. Біла Чернівецької області Кіцманського району відбудеться мото-пікнік «Ретродром».

До участі в заході запрошуються шанувальники ретротехніки, залізних коней, а також усі бажаючі, кому близька тема класики в авто/мото конструюванні та рок-музика. Тут ви матимете нагоду побачити ретроавтомобілі та мотоцикли, придбати необхідні комплектуючі та знайти однодумців (можливо, за чаркою хорошого чаю ). В додаток до цього, ви матиме змогу насолодитись якісною рок-музикою, цікавими конкурсами та чудовими краєвидами гостинної буковинської землі.

Від вас необхідно лише гарний настрій, міцне здоров’я та стандартний набір туриста (намет/карімат/ковдра). Вибагливих мандрівників готові прийняти численні готелі та хостели у Чернівцях та околоциях. На місці заходу буде організоване мотостоянка з охороною та виділене місце для наметового містечка. Ваші гастрономічні смаки задовольнятимуть справжні майстри барбекю з професійним обладнанням від «Grill Victory». Спавжніх шанувальників різноманітних напоїв та коктейлів не залишать без уваги професійні бармени відомого у Чернівцях «Freedom Bar» з величезним асортиментом вищезазначеного. Для шанувальників мистецтва татуювання на території заходу діятиме відомий в Україні та світі тату-салон «Hollywood» в якому вас зустрінуть одни з найкращих майстрів своєї справи.

Вартість усього задоволення лише 50 гривень за добу, тому прихильників значків та іншого дріб'язку розчаруємо, їх не буде. )

Коротко про головне:

– 24.06.201– з 17.00 – заїзд, розташування, розподіл на теплі приємні компанії (за бажанням), сон));

– 25.06.2016 – купання у славетній річці Прут, безліч «смаколиків» та пива від майстрів барбекю та легендарного «Freedom Bar», жартівливі та цікаві конкурси під важку музику улюблених рок-гуртів, дискотека;

– 26.06.2016 – ранкова кава, відпочинок, Алказельцер, завершення свята.

У організації мото-пікніку клуб «Banderas» MC допомагають:

– власне (організатори) «Banderas» MC http://banderas-mc.com

– «Freedom Bar» https://vk.com/freedom_bar_cv

– СТО «МотоКвадроГидро» https://vk.com/moto_cto_cv

– тату-салон «Hollywood» https://vk.com/tattoohollywood

– ательє води «AquaNice» http://aquanice.com.ua https://vk.com/club87097675

Довідка, бажання приймати участь, виступити спонсором, інші питання за телефонами:

– 0501421064 – Віталій;

– 0955032395 – Роман;

– 0502304075 – Олег.

Дякуємо за повагу.