Мото-пікнік 2016 «Ретродром»

Опубликовано admin - 23 июня 2016
Дата начала
24 июня 2016
Дата окончания
26 июня 2016
Категория
Масштаб
Городское
Организация
Banderas MC
c.Біла Чернівецької області Кіцманського району
Email
dribas1@mail.ru
Телефон
0501421064
Ответственный
Banderas MC
Дополнительная информация

24-26 червня 2016 року за організації MC «Banderas» MC в с. Біла Чернівецької області Кіцманського району відбудеться мото-пікнік «Ретродром».

До участі в заході запрошуються шанувальники ретротехніки, залізних коней, а також усі бажаючі, кому близька тема класики в авто/мото конструюванні та рок-музика. Тут ви матимете нагоду побачити ретроавтомобілі та мотоцикли, придбати необхідні комплектуючі та знайти однодумців (можливо, за чаркою хорошого чаю ). В додаток до цього, ви матиме змогу насолодитись якісною рок-музикою, цікавими конкурсами та чудовими краєвидами гостинної буковинської землі.

Від вас необхідно лише гарний настрій, міцне здоров’я та стандартний набір туриста (намет/карімат/ковдра). Вибагливих мандрівників готові прийняти численні готелі та хостели у Чернівцях та околоциях. На місці заходу буде організоване мотостоянка з охороною та виділене місце для наметового містечка. Ваші гастрономічні смаки задовольнятимуть справжні майстри барбекю з професійним обладнанням від «Grill Victory». Спавжніх шанувальників різноманітних напоїв та коктейлів не залишать без уваги професійні бармени відомого у Чернівцях «Freedom Bar» з величезним асортиментом вищезазначеного. Для шанувальників мистецтва татуювання на території заходу діятиме відомий в Україні та світі тату-салон «Hollywood» в якому вас зустрінуть одни з найкращих майстрів своєї справи.

Вартість усього задоволення лише 50 гривень за добу, тому прихильників значків та іншого дріб'язку розчаруємо, їх не буде. )

Коротко про головне:

– 24.06.201– з 17.00 – заїзд, розташування, розподіл на теплі приємні компанії (за бажанням), сон));

– 25.06.2016 – купання у славетній річці Прут, безліч «смаколиків» та пива від майстрів барбекю та легендарного «Freedom Bar», жартівливі та цікаві конкурси під важку музику улюблених рок-гуртів, дискотека;

– 26.06.2016 – ранкова кава, відпочинок, Алказельцер, завершення свята.

У організації мото-пікніку клуб «Banderas» MC допомагають:

– власне (організатори) «Banderas» MC http://banderas-mc.com

– «Freedom Bar» https://vk.com/freedom_bar_cv

– СТО «МотоКвадроГидро» https://vk.com/moto_cto_cv

– тату-салон «Hollywood» https://vk.com/tattoohollywood

– ательє води «AquaNice» http://aquanice.com.ua https://vk.com/club87097675

Довідка, бажання приймати участь, виступити спонсором, інші питання за телефонами:

– 0501421064 – Віталій;

– 0955032395 – Роман;

– 0502304075 – Олег.

Дякуємо за повагу.

Обсуждение