Мото-рок-фестиваль «Небеса» 2018

Опубликовано ELPy - 16 апреля 2018
Дата начала
6 июля 2018
Дата окончания
8 июля 2018
Масштаб
Региональное
Организация
Вільні байкери Гребінківщини та Києва
Парк «Юність»
Координаты GPS
50.11298, 32.42104
Email
feliks.nebesa.motofest@gmail.com
Телефон
0984717240 Олександр Cowboy, 0986241953 Сюзанна ELPy, 0506498733 Віталій Feliks
Ответственный
Олександр Cowboy Вельбой
Дополнительная информация

Двадцять років тому двоє друзів влаштували невеличкий концерт, щоб вшанувати пам’ять свого друга-музиканта. Тоді ніхто навіть подумати не міг, що цей маленький концерт переросте в мото-рок-фестиваль, який стане однією з візитних карток Гребінчиного краю!

Цього року Мото-рок-фестиваль “Небеса” відзначає 20-річчя початку своєї історії!

За ці двадцять років “Небеса” пройшли складний і тернистий шлях від скромного концерту до дводенного злету, який збирає друзів з усієї України. Змінювався формат, змінювалась назва, змінювались люди. Беззмінними лишились організатори-засновники - Олександр Катруш і Олександр Cowboy Вельбой - та головна ідея: час згадати друзів.

Отже, Мото-рок-фестиваль “Небеса” святкує 20-річчя свого заснування, і організатори щиро запрошують всіх приєднатись до свята на честь ювілейної дати!

На гостей чекає насичена програма і різноманітні плюшки та приємні сюрпризи, а саме:

- два дні концерту за участі рок-груп;
- урочистий пробіг мотоколони вулицями міста
- конкурси для байкерів (у тому числі, визначення найкращого кастому);
- лотерея;
- фаєр-шоу;
- пісні під гітару біля вогнища.

Вартість реєстрації - 180 гривень (байкерський значок, наклейка на мотоцикл, контрольний браслет, 100 грамм за ювілей фестивалю, лотерейний номер, талони на безкоштовне харчування). Дівчатам за кермом - повний реєстраційний пакет безкоштовно!

Байкери матимуть змогу попередньо зареєструватись онлайн та отримати гарантовану знижку на реєстраційний пакет.

Цьогоріч ми заохочуємо також пішоходів і нажопників! За бажанням другий номер також може зареєструватись як учасник фестивалю (вартість реєстрації нажопника 80 гривень) та отримати за це:

- сувенір від спонсорів;
- безкоштовне харчування;
- лотерейний номер, що бере участь у розіграші призів.

Азартні пішоходи, що готові ризикнути та випробувати долю, також матимуть змогу придбати лотерейний квиток та отримати шанс виграти приз!

Родзинка цьогорічного фестивалю - професійний масажист! За помірну суму гості матимуть змогу отримати сеанс масажу, що зніме втому від далекої дороги.

І це ще не все! Оскільки цього року фест випадає на Івана Купала, ми запросили почесних гостей! Учасники 14 та 18 Битви екстрасенсів волхви Велемудр та Велезара Скидан проведуть реконструкцію купальського свята - дійство, в якому може (і має!!!) взяти участь кожен учасник фестивалю!

Мото-рок-фестиваль “Небеса-2018” відбудеться з 6 по 8 липня. Місце проведення незмінне - Гребінка, парк “Юність” (карту місцевості та способи дістатись до фестивалю буде викладено додатково).

Сторінка фестивалю у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/NEBESAFEST/

Запрошуємо всіх і кожного!

Час згадати друзів…

Обсуждение