Moto Zlit «Wer Wolf» 2015

Опубликовано admin - 15 декабря 2015
Дата начала
21 августа 2015
Дата окончания
23 августа 2015
Категория
Масштаб
Городское
Организация
Хмельницька Асоціація Мотоциклістів «ХАМ»
Город (ближайший крупный)
Страна
Email
werwolf_km@ukr.net
Телефон
0679337557
Ответственный
Че Гевара
Дополнительная информация

5-ий Мото зліт Wer Wolf та 10-ий лицарський фестиваль "Стародавній Меджибіж", запрошують всіх мото братів і сестер у гості!!! Вас чекає цікава та насичена програма! Байкери-лицарі на залізних конях, чекаємо Вас! Адреса в ВК - http://vk.com/moto_zlit_wer_wolf_2015

21 серпня (п'ятниця) Вечір пам'яті "Сектор Газа" - прибуття байкерів, реєстрація на зліт та фестиваль, розміщення на території мото-табору, вечір класичної музики під вічні хіти гурту "Сектор Газа", творчі виступи байкерів і гостей мото-зльоту під акустичну гітару на сцені мото-зльоту. Кращим тенорам і активним учасникам пам'ятні призи.

22 серпня (субота) "Metallica vs. AC/DC" - прибуття і реєстрація байкерів. Відкриття в замку фестивалю "Стародавній Меджибіж", відкриття мото-зльоту. З 10-00 насичена програма лицарського фестивалю на територіі замку Меджибожа. О 13-00 виїзд колони для купання на кар'єрі. 17-00 конкурси на байкерсько-лицарську тематику в мото-таборі. 19-00 виступ металл-гурту S.A.M. (м.Тульчин) з хітами Metallica та угарного рок-гурту DC Train (м.Київ) з хітами легендарних AC/DC. 23-00 нічна програма - акустичний виступ Маестро, з невмирущими рок хітами, під гітару біля вогнища, в дружній компанії.

23 серпня (неділя) "Iron Biker" - активний день мото-зльоту! О 12-00 проїзд мото-колони до одного з визначних місць Поділля, о 15-00 заїзд мото-колони в замок для параду мото техніки. В замку на байкерів чекають цікаві та веселі конкурси від лицарів фестивалю. А ввечері для байкерів в замку Меджибожа на сцені зіграє (для тих хто проспав в суботу) рок-гурт DC Train з хітами AC/DC, під акомпонимент шотландських волинок та фаєр-шоу!!! . В мото-таборі можливий виступ київського рок-гурту, який грає ірландський паб-рок O'Hamsters (ведуться перемови) а також буде легка акустична програма на сцені мото-табору та зустріч Дня Незалежності України! Закриття 10-го фестивалю "Стародавній Меджибіж"..

24 серпня (понеділок) "День Незалежності України" - підйом під гімн України, кава, чай, роз'їзд по домівках, закриття мото-зльоту "Wer Wolf 2015". Для тих хто залишиться, запланована програма святкування Дня Незалежності України в замку.

Програма лицарського фестивалю "Стародавній Меджибіж" буде розміщена за наступним посиланням - https://vk.com/medzhibozh

Проживання - територія парку в центрі смт. Меджибіж в наметовому таборі, або в готелях поблизу містечка, або в місцевого населення (за попереднім замовленням, номер для замовлень буде вказано в найближчий час). В 50 метрах від мото-табору для байкерів будуть працювати душові кабіни. Вода на території мото табору (колонка), туалет в 50 метрах від табору в дворі місцевої школи, або в замку біо-туалети. Дрова для вогнища будуть біля мото-табору.

Харчування - кухня в мото таборі, магазини і бари біля мото табору (20-150м від табору), в неділю 23 серпня о 7 ранку біля мото табору працює невеликий місцевий продовольчий базарчик. По традиції вранці місцеве населення прийде з смачними і недорогими стравами. Ніхто голодний не буде!)

Реєстрація - вхід в мото табір на 3 дні, вхід на лицарський фестиваль на 1 або 3 дні, наклейки, бейджики. Першим 150 зареєстрованим байкерам бонус - фляшка Хмельницького живого пива! Дівчатам базова реєстрація на території мото зльоту - безкоштовна!

Вартість реєстрації:
70 грн. - байкерський табір на 4 дні (наклейка, фляшка пива, бейдж, охорона мотоциклів і мото-табору, проживання на території мото-зльоту, шоу-рок-програма);

150 грн. - байкерський табір на 4 дні, 1 день (на вибір субота або неділя) вхід на лицарський фестиваль (наклейка, фляшка пива, бейдж, охорона мотоциклів і мото-табору, шоу-рок-програма мото-зльоту та в замку фестивалю);

250 грн. - байкерський табір і лицарський фестиваль на всі 4 дні (п'ятниця, субота, неділя, понеділок) (наклейка, фляшка пива, бейдж, охорона мотоциклів і мото-табору, шоу-рок-програма в мото-таборі та в замку фестивалю)

За бажанням окремо можна буде придбати металічний значок - 70 грн., футболку - 150 грн. (кількість футболок обмежена).
Чекаємо всіх на мото зльоті і фестивалі!!!