Мотопутешествие в Гімалаї (Індія,Тибет)

Опубликовано Сергей Пожарский - 17 июля 2016
Дата начала
15 сентября 2016
Дата окончания
30 сентября 2016
Категория
Масштаб
Международное
Организация
Adventure Team
Город (ближайший крупный)
Область, регион
Страна
Дополнительно
Индия
Email
bestPR2006@yandex.ru
Телефон
+380981056628
Ответственный
Adventure Team, Валерий Кришень, Rasikaraj Vitalii, Сергей Пожарский
Дополнительная информация

Гімалаї (Індія,Тибет) 15-30 вересня 2016 року. 1600км. 16 днів.

Гайз разом з Валеріем Кришенем та Rasikaraj Vitalii, який прожив в Індії багато років і знає кожного в горах, на мега цікавий виїзд!

Подорож навколо Гімалайського парку! 
Rasikaraj Vitalii як гід, Валеріем Кришенем як мото-технічний провідник-інструктор, плюс механік)
План дій такий: виліт з Києва в Делі, візу отримуємо по прильоту в аеропорті. Далі ми беремо на прокат легендарні Royal Enfield 350(500), закріпляємо на них наші речі, і відправляємося в Гімалії. Там катаємось майже два тижні, по маршруту, і повертаємось назад до Делі. Подорож не з легких, але надзвичайно цікава і красива! Особисто я іду в пошуках Єті, бо ще з дитячих книжок знаю, що живе він в саме в Гімалаях. Тому беремо спальні мішки намети, і все що нам знадобиться для автономності! Детальний список речей, поденний план і інші деталі (вартість туру) - я вкажу особисто кожному, хто зацікавиться в приватних повідомленнях. 
Безумовно, під час поїздки ми будемо робити відпочинки, в нас будуть і піші екскурсії по красивим храмам, і т.д. Часто зупинки будуть в готелях. Це не буде хард-кор на двох колесах протягом 14 днів. Більше того, дівчата також можуть бути за кермом мотоциклу. Але, попереджаю буде не легко, хіба що хтось погодиться везти ваші речі на своєму байку:)

Група формується з 5-8-ми чоловік. Чим швидше зформуєтсья група, тим дешевшими будуть квитки на літак.

P.S. Якщо ж у вас є непереборне бажання поїхати, але ви не впевнені в своєму рівні водіння, або маєте посвідчення, але жодного разу не катались, чи в загалі не маєте жодного досвіду, і дуууже хочете - тоді бігом до нас в мотошколу Adventure Team ! Час до вильоту ще є:)

Хто з нами?