Nord Moto Fest IX

Опубликовано admin - 30 июня 2016
Дата начала
2 сентября 2016
Дата окончания
4 сентября 2016
Масштаб
Региональное
Организация
Козаки МСС
Телефон
Burbon 0681025545, по вопросам расселения 0688150408 Юра
Ответственный
Бурбон Сергей Неколаевичь
Дополнительная информация

NordMotoFest– «ОГІРКОВИЙ». Така назва, а відповідно і тематика цьогорічного мотофестивалю. Ніжинські огірки відомі всій країні, а навіть і всьому світу, своїми смаковими якостями. Саме ніжинський огірок є однією з візитних карток міста, якому навіть зведений пам’ятник. І тому, починаючи проведення тематичних мотофестів, ми приділяємо увагу саме цьому ніжинському диву. Під час проведення фесту будуть використані всі можливі спец ефекти пов’язані з огірками: огіркові страви, огіркова горілка, огіркові подарунки …

ІХ міжнародний мотофестиваль повертається до Ніжина і буде проведений на звичному місці на протязі двох днів 2-3 вересня в приміському таборі відпочинку села Вертіївка.

В рамках проведення фестивалю виступ музикальних колективів (хедлайнер концерту – група «ТАБУЛА РАСА»), професійна сцена та звук, конкурси, стриптиз, змагання по армрестлінгу з нагородженням переможців кубками та медалями з символікою фестивалю. Виступ стантрайдерів на центральній площі міста. Для жіночої половини учасників – проведення «Міс фестивалю», з нагородженням ювелірними прикрасами та грамотою. Велика кількість силових та алкогольних розваг.

Бажаючим поснідати, пообідати та повечеряти буде запропонована столова, для тих, хто забажає випита та закусити будуть працювати торгові палатки з шашликами, пивом та іншими алкогольними напоями.

Проживання під час фестивалю буде можливим на території табору в будинках, а також будуть надані безкоштовно місця для розташування наметів. Бажаючі можуть розміститись в готелях міста.

Вартість часткового фінансового відшкодування неймовірних затрат організаторів необхідних для проведення даного заходу (реєстрація) становитиме: для байкерів - 150 г., в яку входитиме в’їзд на територію фестивалю на обидва дня, наклейка на байк, БАНКА огірків, БАНКА горілки; для нажопниць чи нажопників – 100 г., в яку входитиме вхід на територію фестивалю на обидва дні.

Сувенірна продукція з символікою фестивалю, металеві значки, нашивки, наклейки, звісно буде.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ!!!

З повагою, КОЗАКИ МСС

Обсуждение