Nord Moto Fest IX

Опубликовано admin - 30 июня 2016
Дата начала
2 сентября 2016
Дата окончания
4 сентября 2016
Масштаб
Региональное
Организация
Козаки МСС
Город (ближайший крупный)
Область, регион
Страна
Телефон
Burbon 0681025545, по вопросам расселения 0688150408 Юра
Ответственный
Бурбон Сергей Неколаевичь
Дополнительная информация

NordMotoFest– «ОГІРКОВИЙ». Така назва, а відповідно і тематика цьогорічного мотофестивалю. Ніжинські огірки відомі всій країні, а навіть і всьому світу, своїми смаковими якостями. Саме ніжинський огірок є однією з візитних карток міста, якому навіть зведений пам’ятник. І тому, починаючи проведення тематичних мотофестів, ми приділяємо увагу саме цьому ніжинському диву. Під час проведення фесту будуть використані всі можливі спец ефекти пов’язані з огірками: огіркові страви, огіркова горілка, огіркові подарунки …

ІХ міжнародний мотофестиваль повертається до Ніжина і буде проведений на звичному місці на протязі двох днів 2-3 вересня в приміському таборі відпочинку села Вертіївка.

В рамках проведення фестивалю виступ музикальних колективів (хедлайнер концерту – група «ТАБУЛА РАСА»), професійна сцена та звук, конкурси, стриптиз, змагання по армрестлінгу з нагородженням переможців кубками та медалями з символікою фестивалю. Виступ стантрайдерів на центральній площі міста. Для жіночої половини учасників – проведення «Міс фестивалю», з нагородженням ювелірними прикрасами та грамотою. Велика кількість силових та алкогольних розваг.

Бажаючим поснідати, пообідати та повечеряти буде запропонована столова, для тих, хто забажає випита та закусити будуть працювати торгові палатки з шашликами, пивом та іншими алкогольними напоями.

Проживання під час фестивалю буде можливим на території табору в будинках, а також будуть надані безкоштовно місця для розташування наметів. Бажаючі можуть розміститись в готелях міста.

Вартість часткового фінансового відшкодування неймовірних затрат організаторів необхідних для проведення даного заходу (реєстрація) становитиме: для байкерів - 150 г., в яку входитиме в’їзд на територію фестивалю на обидва дня, наклейка на байк, БАНКА огірків, БАНКА горілки; для нажопниць чи нажопників – 100 г., в яку входитиме вхід на територію фестивалю на обидва дні.

Сувенірна продукція з символікою фестивалю, металеві значки, нашивки, наклейки, звісно буде.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ!!!

З повагою, КОЗАКИ МСС