Ралі Фест 2019

Опубликовано Tatiana Honda - 28 апреля 2019
Дата начала
10 мая 2019
Дата окончания
12 мая 2019
Категория
Масштаб
Международное
Организация
ХАМи Кам"янець-Подільського, Мотофестиваль Heady Wind, Федерация Автоспорта Украиниы
Город (ближайший крупный)
Область, регион
Страна
Адрес
вулиця Замкова, 1а, Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, 32300
Email
honda-steed@ukr.net
Телефон
0631411023
Ответственный
Анатолий Вдовиченко, Tatiana Honda
Дополнительная информация

Мотоциклісти, автомобілісти та пішоходи!
ХАМи Кам"янця-Подільського, Організатори Мотофестивалю Heady Wind та організатори наймасштабнішого міжнародного АВТОРАЛІ ФОРТЕЦЯ
ЗАПРОШУЮТЬ ВАС
на захід европейського рівня та на найдивовижнішу туристичну локацію Західної України.
Тут зберуться на неперевершенне та яскраве дійство - Автоалі. Де на власні очі гості побачать захоплюючі змагання найпотужнішіх автомобілів та стрибки на самому великому трампліні східної Європи!
Змагання будуть проходити в самому центрі старого міста Кам'янець-Подільський і за містом в районах сіл Вербка, Сахкамінь, Маков, Балин, Чечельник, Гуменці. Для учасників буде організовано доїзд.
Для гостей та участників заходу безліч цікавих розважальних локацій, сюрпризів, подарунків.
Для мотоциклістів окреме наметове містечко та отелі міста на будь який смак та гаманець. Різноманітні розваги на локаціїї.
Це і акустичний концерт в п"ятницю ввечері, і рок-концерт з веселою ведучою, фаер-шоу і романтичний вечір біля вогнища на територіх Старої Фортеці, Окрім того заплановано чимало розваг и від Авторалі. Тож краще один раз побачити, ніж сто разів почути.
Зранку пригостимо смачною юшкою та в реестраційний пакет покладемо нашивку. Можливо придумаємо ще ніштячків.
Вже в п"ятницю, 10 травня. на території Старої Фортеці відкриється наметове містечко. Поруч зможуть розміститися і туристи. Чудове місце на горі, звідки видно все місто та перегони. Ціна реестрації - 250 грн. Це не тільки проживання в наметовому містечку а ще й квиток на перегони в фан-зону.
В суботу о 12-00 по місту вирушить мотоколона. Вона проїде під потужні звуки музики від партнера свята "Бази Автозвуку". Організатори пригостять кавою.
о 14-00 ми повертаємось в табір та спостерігаємо надзвичайне видовище - перегони. Просимо звернути увагу що з метою безпеки на час перегонів з 15 до 20 години місто буде перекрите.
Офіційний сайт https://rally-fortecya.com/
подія в ФБ  https://www.facebook.com/events/2220591428204541/
Плануйте ці дні провести разои з нами.

Обсуждение